Het Slipway team

competentiematrix personeel

Het Slipway team

Bij Slipway geniet u altijd van een ervaren instructeur, met elks zijn eigen specialiteit. Doordat Slipway over een klein team beschikt, heeft u altijd de garantie dat u een volwaardige hoofdinstructeur krijgt (en niet een jong opgeleide student). Afhankelijk van de competenties van de instructeur zal deze aan een bepaalde activiteit toegewezen worden.

Uitleg score:

  1. Onvoldoende
  2. Basis kennis. Vaak voldoende als ondersteuning
  3. Goede kennis, ruime ervaring. Geschikt om volwaardig dit onderdeel te geven
  4. Pro op dit vlak. 

Altijd score 3 of hoger

Bij Slipway zal u afhankelijk van de gekozen activiteit enkel een instructeur met score 3/4 of hoger krijgen voor uw onderdeel. Zo heeft u altijd de garantie dat u krijgt waarvoor u betaald! 

Uw instructeur

De naam van uw instructeur zal mee in de bevestigingsmail staan, dewelke u +- 10 dagen op voorhand ontvangt. In uitzonderlijke gevallen (ziekte, overmacht) kan uw instructeur gewijzigd worden naar een andere met minstens dezelfde score voor uw activiteit. 

 

Peter Caelers

No_Excuses_Workouts-351.jpg

Jense Hooghiemstra

jense hooghiemstra

Enzo Pronk

Enzo Pronk

Dwight Steenackers

Dwight

Kim Vierbergen

Kim vierbergen

Wat onze klanten zeggen

Super ervaring en bedankt voor de vakkundige uitleg Wilfried!
Maarten Kuiter
in de afgelopen week
Wilfried is een topper! Leerzaam
Denise
in de afgelopen week
Goed geregeld, mooi activiteiten! Aanrader.
Peterjan Marijs
in de afgelopen week
Het buggy rijden was een superleuke ervaring. Hartelijke ontvangst en degelijke uitleg voor vertrek. Mooie tocht over mix van verharde en onverharde wegen. Toch minpuntje gevonden. Tocht was veel te kort 😂 maar dat gaan we oplossen door de 2-uur durende tocht of zelfs de halve dag te reserveren. Bedankt Slipway!
David Van Looveren
in de afgelopen week