1/2 dag 4x4 cursus (EXTREEM)

halve dag 4x4 extreem
4x4 rijden
offroad
offroad rijden
4x4 cursus
offroad teambuilding
extreem rijden
teambuilding
off road
terreinrijden
halve dag 4x4 extreem
4x4 rijden
offroad
offroad rijden
4x4 cursus
offroad teambuilding
extreem rijden
teambuilding
off road
terreinrijden
Van
165,-

Voor zij die het echt willen leren en waar het iets extremer mag! Onze locatie te Bilstain staat bekend als één van de zwaarste terreinen van de Benelux (40ha parcours). Enkel bij deze opleiding gaan we met u helemaal naar boven waar onze Landrovers op een hoger niveau worden getest!

Ervaring is niet noodzakelijk, onze instructeur leert u de kneepjes van het vak. Een absolute aanrader met fantastische fotomomenten! 

Deze opleiding is ook noodzakelijk als u later onze opvolgingscursus fase 2 wilt boeken. 

De wildernis (40ha terrein!!) is hier zelfs zo groot, dat het best mogelijk is dat we enkele wilde dieren passeren. Rotsen, rivieren, heuvels, ... kortom leer wat u met een degelijke 4x4 echt aankan met vooral heel veel rijden en het beleven!

Na deze opleiding zal u in staat zijn om voortaan uw eigen 4x4 door de wildernis te sturen (ideale opleiding indien u ooit een 4x4 vakantie gaat boeken)!  

Voormiddag*

Namiddag*

9u30 ontvangst

13u30 ontvangst

10u00 4x4 opleiding

14u00 4x4 opleiding

13u00 einde

17u00 einde

*Tijden kunnen maximaal 1u afwijken. 

NB: Deelname aan de cursussen vindt plaats op basis van roulatie waarbij u het voertuig met 3-4 andere personen zal delen. Tijdens het weekend is er een toeslag van €15pp. 

Wat onze klanten zeggen

Het was en zeer geslaagde dag eerst met de bugies gaan rijden wat zeer leuk was en dan daarna de leuken schooting games nog! Zeer leuken dag hartelijk dank aan de mensen van slipway!!
Mathias Boeckx
in de afgelopen week
Mooie ervaring en leuke instructeurs Zeker een aanrader
kenny geentjens
in de afgelopen week
Leuke buggytocht van twee uur gedaan met de 800cc buggy’s vanop locatie Kalmthout. Prachtige omgeving om door te rijden met de buggy’s. Voldoende parking voorzien. Bij droog weer zoals bij ons is het best wel stoffig onderweg en is het aan te raden om een goed afsluitende bril en buff te dragen. Er word ongeveer evenveel off road gereden als op de gewone weg.
Jonas Boeckx
in de afgelopen week
Zeer leuke ervaring, gezonde combo van zelf proberen en goed begleiden
Ben Colson
een week geleden