1 uur noodstop training (slipcursus)

1uur noodstop training
Van
50,-

Noodstop training met de auto

Tijdens onze 1 uur noodstop training gaan we het belangrijkste aspect van onze slipcursus behandelen, namelijk de noodstop. 

Stel u voor: u rijdt op een regenachtige dag op kinderkopjes (kasseien) en uw zicht is verminderd. Plots uit een zijstraat met voorrang van rechts komt een auto. De tegenligger komt er ook aan. Hoe stop ik mijn wagen zo efficiënt mogelijk op gladde ondergrond zonder dat ik in de slip kom? Mag/moet ik brusk remmen? En wat als ik niet optijd kan stoppen, hoe bescherm ik mijzelf in de wagen? 

Kortom heeft u ooit veilig en efficiënt leren remmen in de wagen? Wij leren het u hoe het echt moet met moderne wagens (remtechnieken van 10 jaar terug waren totaal anders). . 

Programma vanaf €50 per persoon:

  • Introductie theorie
  • De juiste kijktechniek
  • De perfecte rij-, zit- en stuurhouding
  • De noodstops met ABS
  • Verschillende remtechnieken

Locaties: Brussel, Kortrijk, Limburg, (Antwerpen enkel voor grote groepen), Breda, Weert en Eindhoven

Slipauto, brandstof, instructeur, ... inbegrepen!

NB: Deelname aan de Slipcursussen vindt plaats op basis van roulatie waarbij u het voertuig met 3-4 andere personen zal delen. Tijdens het weekend is er een toeslag van €15pp. Maximaal 6 voertuigen per baan.

Wat onze klanten zeggen

Zeer leuke activiteit! Teambuilding laten doorgaan in bilstain4x4 rijden, de begeleiding was tip top in orde! Bedankt Wilfried en Sofie!!
Kylian Arnalsteen
in de afgelopen week
Zeer toffe activiteit om te doen met collega’s of vrienden. Wilfried en Sofie waren enthousiast en hadden veel handige tips die we ten volle konden benutten tijdens het rijden op het terrein.
Stef Kinet
in de afgelopen week
Martin Hammer
in de afgelopen week
Fun en leerrijk
Frederik Abbeloos
in de afgelopen week